Navigácia

Obsah

UPOZORNENIE NA PODVODNÍKOV

Typ: ostatné
Odbor prevencie kriminality MV SR upozorňuje, že aktuálna pandemická situácia vytvára aj nové podmienky pre páchanie trestnej činnosti a nárast počtu občanov, ktorí sa môžu stať obeťami trestných činov. Občania sa môžu obrátiť na Informačnú kanceláriu pre obete v Trenčíne.

 

Odbor prevencie kriminality Ministerstva vnútra SR upozorňuje, že aktuálna pandemická situácia vytvára aj nové podmienky pre páchanie trestnej činnosti a nárast počtu občanov, ktorí sa môžu stať obeťami trestných činov.

V prípade, ak ste svedkami obdobného konania, kontaktujte políciu na č. 158.

Občania sa v súčasnosti môžu obrátiť aj na Informačnú kanceláriu pre obete v Trenčíne, ktorá sídli na ulici Hviezdoslavova 3, 911 01 Trenčín osobne,  telefonicky (032/74 11 250),  e-mailom na adrese pomocobetiam@minv.sk, Klientom sú tiež k dispozícii bezplatné konzultácie prostredníctvom on-line chatovej poradne dostupnej na stránke https://prevenciakriminalit .sk/ v pravom spodnom rohu. Všetky informácie a kontakty sú dostupné na web stránke https://prevenciakriminalitv.sk/. Doplnkové informácie môžete nájsť aj na Facebooku Prevencia kriminality.


Príloha

Vytvorené: 12. 3. 2021
Posledná aktualizácia: 12. 3. 2021 09:17
Autor: Oľga Ľahká