Podanie daňových priznaní a žiadosti na poskytnutie úľavy za komunálny odpad

Typ: ostatné
Podanie daňových priznaní a žiadosti na poskytnutie úľavy za komunálny odpad 1Obecný úrad je do 24.01.2021 pre verejnosť zatvorený.
Daňové priznanie k dani z nehnuteľností alebo žiadosť na poskytnutie úľavy za komunálny odpad môžete v súčasnej situácii zasielať poštou, elektronicky, v prípade aktivovaného občianskeho preukazu s čipom do elektronickej schránky obce Beluša, prípadne ich môžete odovzdať do schránky pri vchode na Obecný úrad (vyplnené a podpísané).
Tlačivá pre podanie priznania alebo uplatnenia si úľavy nájdete na https://www.belusa.sk/samosprava/obecny-urad/tlaciva-a-formulare/?page=2

V prípade nejasností kontaktujte e-mailom alebo telefonicky kompetentných referentov OcÚ ohľadom daní : Bc. Janu Kukučkovú, t.č. 042/2853516, (jana.kukuckova@belusa.sk), ohľadom poplatku za smeti: Nadeždu Belobradovú, t.č. 042/2853520, (nadezda.belobradova@belusa.sk).
Termín podania daňového priznania je do 01.02.2021.

Vytvorené: 13. 1. 2021
Posledná aktualizácia: 22. 1. 2021 13:39