Jarné upratovanie

Typ: ostatné
Od 1. apríla 2019 do 5. apríla 2019 budú v obci rozmiestnené veľkokapacitné kontajnery na odpad v rámci jarného upratovania.
Okrem nich budú postupne rozmiestňovane po uliciach menšie 7 tonové kontajnery na odpad.

Jarné upratovanie

Od 1. apríla 2019 do 5. apríla 2019 budú v obci rozmiestnené veľkokapacitné kontajnery na odpad v rámci jarného upratovania. Budú sa nachádzať na týchto stanovištiach:

Beluša:

-Ul.Kpt. Nálepku – Rajšula

-Ul.Kpt. Nálepku – pri RD p. Matušová-drogéria

-Ul.Farská – pri cintoríne, vedľa brány TS

-Ul. Farská – odbočka na ul. Komenského , pri RD p. Zbín

-Ul.Slatinská – pri viacúčelovom ihrisku , ZŠ

-Ul.Staničná – otoč SAD

-Ul.Slatinská – Čerencové, odbočka na Motel Slatina

Hloža:

-pri KD, vedľa zastávky

Podhorie:

-nad kaplnkou

Okrem nich budú postupne rozmiestňovane po uliciach menšie 7 tonové kontajnery na odpad.                                                                                                                                           Je prísne zakázané hádzať do všetkých kontajnerov: stavebný materiál, sutinu, hlinu, kamene, trávu, konáre, železo a nebezpečný odpad, ako sú chladničky, práčky, elektronika a podobne.                                                                                                                                  Takýto odpad môžete priviezť do Zberného dvora.                                                                                 Kontajnery v dedine budú určené len na komunálny odpad.

Verejné priestory v obci sú monitorované, občan môže byť v prípade porušenia zákazu pokutovaný.

Vytvorené: 22. 3. 2019
Posledná aktualizácia: 17. 6. 2019 12:39