Jesenné upratovanie

Obec  Beluša  aj v roku 2018 organizuje na obvyklých miestach jesenné upratovanie.

Od 15.10.2018 do 19.10.2018 budú v obci rozmiestnené veľkokapacitné kontajnery na odpad v rámci jesenného upratovania. Budú sa nachádzať na týchto stanovištiach:

Beluša:

-Ul.Kpt. Nálepku – Rajšula

-Ul.Kpt. Nálepku – pri RD p. Matušová-drogéria

-Ul.Farská – pri cintoríne, vedľa brány TS

-Ul. Farská – odbočka na ul. Komenského , pri RD p. Zbín

-Ul.Slatinská – pri viacúčelovom ihrisku , ZŠ

-Ul.Staničná – otoč SAD

-Ul.Slatinská – Čerencové, odbočka na Motel slatina

Hloža:

-pri KD, vedľa zastávky

Podhorie:

-nad kaplnkou

Okrem nich budú postupne rozmiestňovane po uliciach menšie 7 tonové kontajnery na odpad.                                                                                                           Je prísne zakázané hádzať do všetkých kontajnerov: stavebný materiál, sutinu, hlinu, kamene, trávu, konáre, železo a nebezpečný odpad, ako sú chladničky, práčky, elektronika a podobne.                                                          Takýto odpad môžete priviezť do Zberného dvora.

Kontajnery v dedine budú určené len na komunálny odpad.

Verejné priestory v obci sú monitorované, občan môže byť v prípade porušenia zákazu pokutovaný.

Správy

Belušský jarmok

14. Belušský jarmok - 30. 06. 2019 celý text

ostatné | 15. 4. 2019 | Autor: Oľga Ľahká

Zápis detí do Materskej školy Beluša

Zápis detí do Materskej školy Beluša celý text

ostatné | 21. 3. 2019 | Autor: Oľga Ľahká

Oznámenie poplatku za uloženie zmesového komunálneho a objemného odpadu.

Oznámenie poplatku za uloženie zmesového komunálneho a objemného odpadu. celý text

ostatné | 25. 2. 2019 | Autor: Oľga Ľahká

ZBERNÝ DVOR BELUŠA - PREVÁDZKOVÝ ČAS

ZBERNÝ DVOR BELUŠA